Przejdź do treści

Aktualności

POMINIĘTA

Pominięta

Wydany został album poświęcony naszej parafii. Znaleźć tam mozna historię poszczególnych miejscowości wraz ze zdjęciami świątyń.Album można nabyć w kościele parafialnym w Mrzygłodzie. W kościołach dojazdowych rozprowadzany będzie od Poniedziałku Wielkanocnego. 


DEKANALNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

 

 

Dzisiaj w Sanoku w Zesposze Szkół nr 3 odbył się turniej piłki nożnej Ministrantów z naszgeo dekanatu, rozgrywkom towarzyszyła zacięta rywalizacja a także doskonała zabawa. Gratulujemy Ministrantom ze szkoły podstawowej zajęcia 4 miejsca, a Ministrantom z gimnazjum miejsca 2 na podium po zaciętej walce. Kibicujemy i czekamy na następny turniej a także na 1 miejsce. Dziękujemy za włożone siły i serce.


Jerycho Różańcowe

Od dwóch lat w Parafii Mrzygłód , organizujemy Jerycho Różańcowe -  modlitwa przed wystawionym Jezusem Eucharystycznym całą dobę przez 7 dni .

W kazdym kościele naszej Parafii Jezus pod postacią Chleba wystawiony jest jedną dobę , na na zakończenie w Oktawie Bożegoi Ciałą organizujemy procesję Eucharystyczną do czterech ołtarzy . Niech Jego błogosławieństwo będzie z nami zawsze .


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Mrzygłód, siedziba: Mrzygłód, Mrzygłód 93.