Przejdź do treści

Ogłoszenia

V Niedziela Wielkiego Postu  - ogłoszenia duszpasterskie
 (18.03. 2018 r.)
   1. W tygodniu każdego dnia Msza Św. w Mrzygłodzie o godz. 17.00 . ( z wyjątkiem środy , czwartku i soboty – wtedy Msza Św. o godz. 7.00 rano  )  
   2. Juro 19 marca Uroczystość Św. Józefa , któremu powierzamy wszystkie rodziny naszej Parafii i prace wykonywane na we wszystkich kościołach w tym roku . Zapraszamy na Mszę Świętą .
   3. We wtorek spowiedź Parafialna . W Mrzygłodzie od 10.00 -12.00 i we wszystkich kościołach także Parafialnym po południu od 14.30 – 17.00 . Prosimy,  aby nie odkładać spowiedzi na późniejszy czas.
   4. We wtorek 20 marca odwiedzimy chorych z Parafii przed świętami Wielkiej Nocy ze spowiedzią i Komunią Świętą . Prosimy dzisiaj o zgłoszenia .
   5. 23 marca w piątek przed Niedzielą Palmową planujemy Parafialną Drogę Krzyżową ,w tym roku trasa z Dębnej do Mrzygłodu . Rozpoczęcie Mszą Świętą w Dębnej o godz. 17.00 z poświęceniem Krzyża przy kropielnicy .Składka na wsparcie przebudowy prezbiterium kościoła w Dębnej . Po Mszy Świętej rusza droga krzyżowa do Mrzygłodu . Zapraszamy wszystkich Parafian i Gości , dla przygotowujących się do bierzmowania jest to jednocześnie spotkanie formacyjne , proszę przynieść indeksy . W tym tygodniu jest o jedyna droga krzyżowa jednocząca całą Parafię .
   6. W tym tygodniu zbiórka ministrantów :
   7. W zakrystii po Mszy Św. będzie można nabyć „Krówki Mrzygłodzkie”. Dochód przeznaczony na renowację kapliczek w Parafii .
   8. Zgodnie z obietnica organizujemy Pielgrzymkę do Lichenia , Torunia , Kalisza – do Sanktuarium Św. Józefa , oraz do kilku innych Sanktuariów tego regionu Polski . Pielgrzymka w dniach 18- 20 maja ( piątek – niedziela ) .Koszt wyjazdu , zamieszkania z wyżywieniem i ubezpieczeniem to 280 zł , zapisy od dzisiaj w zakrystii i w kancelarii Parafialnej .
   9. Caritas Diecezjalna rozprowadza paschaliki i baranki wielkanocne : baranki po 5 zł , a paschaliki po 7 zł . ( Łodzina , Dobra , Hłomcza )
   10. Za tydzień składka na kwiaty i dekoracje do Bożego Grobu .
   11. Za tydzień Niedziela Palmowa . Poświęcenie palm w czasie każdej Mszy Św. a w Mrzygłodzie na sumie o godz. 11.00 – poświecenie palm na Mrzygłodzkim Rynku i procesja do świątyni . Zapraszamy .
   Bóg zapłać za przygotowanie naszej parafialnej świątyni do niedzieli.  O posprzątanie kościoła w sobotę  prosimy p. Janinę Żywicką  i p. Agnieszkę Patulak.

   

 

 

 

Intencje mszalne Mrzygłód

 

poniedziałek – + Józef , + Maria i za zmarłych z Rodziny Kapustyńskich

Dziękczynna z prośba o dalsze Boże błog. zdrowie iopiekę Św. Józefa w Rodzinach 

wtorek –

środa -    

czwartek –

piątek –  + Stanisław – rocznica śmierci

               - O łaskę nawrócenia dla pewnej osoby

sobota –    W intencji Parafian

niedziela – 7.30 - +Mieczysław , + Stefania , + Michał

                   11.00 –   

 

 

 
 
Dojazdy o godzinie 16.00:
 

Tyrawa Solna – wtorek  – 14.00 - + Stanisław , + Olga , + Jan , + Mieczysław

 

  
 

W przyszłą niedzielę :

 

Łodzina –  + Maria Korczyńska – 3 rocz. śmierci  

Dobra – + Władysław , + Helena Polańscy

Hłomcza – + Kazimierz Bar – z intencji Żony

Tyrawa Solna – + Małgorzata Pasionek – 27 rocz. śmierci  

Siemuszowa –  + Bogdan bielański – z int. Żony i Dzieci

Dębna –  + Jadwiga , +Roman , + Zygmunt Biega